…snažíme se obnovit offline výuku…

Vážení rodiče, příznivci Knoflíku,
po čase Vás pozdravujeme a s radostí avizujeme možnost obnovení kurzů, byť za jasně stanovených a mnohdy ne úplně přijemných pravidel.
V prvé řadě ale moc děkujeme za všechny milé zprávy, reakce na naše „mailové“ hodiny, podporu, zprávy, držení palců. Doufáme, že i Vy se máte v současné nouzové situaci jak jen to jde nejlépe, jste zdraví a jen se zvyšuje počet dobrých zpráv kolem Vás.
Věřte, že jsme se snažili zachovat kontinuitu hodin s nejlepším svědomím, snažili jsme se posílat hodiny zábavné, smysluplné, tak aby děti mohly „pokračovat“ ve výuce, abyste nebyli vy ani děti zahlceni online světem a časem u obrazovek a plněním hromady úkolů. Děkujeme za vstřícnost a pochopení jak jste se k hodinám postavili, díky patří i lektorskému týmu Hudebního Knoflíku. Ta nemilá situace se týkala a týká nás všech. Díky tedy všem
Těšíme se na potkávání s Vámi moc.
V tuto chvíli to vypadá, že bychom mohli výuku obnovit k 11. květnu za jasně specifikovaných podmínek. V tom je právě ale v tuto chvíli největší kámen úrazu, mnohé informace pro nás resp. od nás pro Vás nejsme schopni jasně definovat. Nejen my, ale i vláda, ministerstvo a potažmo hygienická stanice. Nemějte nám to tedy za zlé.

Rádi bychom zahájili 11. 5. výuku předškolní i nástrojovou.
Kromě pobočky na Hradčanské, která plánuje chod centra obnovit od 18. 5. se toto týká všech poboček (Prosek, Vysočany, Černý most, Kbely i Holešovice)

Vzhledem k tomu, že musíme omezit počty účastníků na 15, musíme u předškolních oborů nastavit maximum na 15 osob v učebně včetně lektora. Další specifika (rozestupy, zavřená kavárna, dezinfekce, místo odkládání bot a oblečení, větrání, přihlašování na lekci atd. ) právě sumírujeme i podle velmi nečitelných a zatím neexistujících nařízení vlády.

Prosíme Vás tedy v tuto chvíli, nejlépe obratem (nejdéle do 5. 5. ) o informaci, zda v termínu od 11. do (prozatím) 25. května chcete a můžete kurzy navštěvovat.
Moc nám to pomůže v další logistice celého, budeme tak např. vědět, zda hodiny dublovat, případně krapet pozměnit čas konání. V uvedeném termínu samozřejmě dál počítáme i s „mailovým“ vedením hodin pro ty z Vás, kteří se neúčastní osobně, ať už z jakéhokoliv důvodu.
Děkujeme Vám moc za pochopení, spolupráci a na viděnou a zpívanou v lepších časech, nejen knoflíkových.
za tým Knoflíku Eliška Kasinová & Marcela Tůmová

Přesunout se na začátek