S novým knoflíkovým rokem…

Vážení rodiče, přátelé, příznivci Knoflíku,

vítáme Vás tímto v novém knoflíkovém školním roce 202/21. Všichni tušíme, že to nejspíš nebude rok jednoduchý, že před námi stojí mnoho otazníků a záležitostí, na které se nejde smysluplně připravit, zorientovat se v nich. Není moc záchytných bodů, převažuje zatím naděje, že to společně zvládneme, že to dáme a že se ten podivný čas stane snad postupně zase normálnějším.Děkujeme ještě jednou za rok 2019/20. Byl jedinečný, neopakovatelný, náročný a nezaměnitelný. Děkujeme všem, kteří jste stáli při nás, kteří jste se chovali korektně, mile, otevřeně a vstřícně. Ať už to bylo u zrodu Hudebního Knoflíku, tak v době nouzového stavu s ním spojenými komplikacemi pro nás všechny. děkujeme všem, kteří vstřícně přijali naši verzi kompenzace za neodučené lekce, díky moc těm, kteří kompenzaci nepožadovali a připojili milé zprávy. Díky moc za to.

Zlehka šťoucháme do Vás, kteří jste si ještě své „náhrady lekcí“ nevyzvedli, jsou připravené, stavte se kdykoliv v Kavárně. jen Notík a Fistulka se šijí a budou s koncem září.

Máme k Vám ještě jednu prosbu…Čeká nás nový školní knoflíkový rok, který se může „vyvrbit“ jakkoliv, je nám jasné, že v bezbřehosti všech měnících se nařízení je těžké najít ideální řešení v případě jakékoliv změny. Snažíme se přípravit na všechny varianty a proto v tuto chvíli prosíme také my Vás, když si vzpomenete jak „nouzové“hodiny probíhaly, o jakýkoliv postřeh k nim (délka, obsah, forma, četnost atd…). Moc nám to pomůže v přípravě, být „o krok dál“, najít co nejlepší kompromis a řešení. I když samozřejmě doufáme v co nejnormálnější čas a standardní osobní a milé lekce.V téhle souvislosti Vás také prosíme o co největší ohleduplnost v docházce, v hodinách, počínající virozy prosím dolečte, zůstaňte raději v takovém případě doma.

Těšíme se na Vás v hodinách, děkujeme za důvěru a přízeň, stavte se chcete-li na ukázkových hodinách v týdnu od 31. 8. do 4. 9., u ohně ve středu 2. 9. od 17, kdykoliv v kavárně.Děkujeme moc spolupracujícím organizacím, můžete díky tomu všemu a s námi všemi vyzkoušet nejen Hudební Knoflík, ale i Junior Aerobik, Bodystyling, Minibadminton i Badminton, cvičení Zdravá záda či EMS trénink Těhotenské cvičení, kurzy zpívání, cvičení rodičů a dětí, výtvarku, keramiku a další. veškeré info s radostí povíme na recepci Knoflíku v Jablonecké či na mailu akce@centrumknoflik.cz.

Společně to dáme, společně se i tenhle rok podaří, přinese radost a zážitky, věříme tomu. Těšíme se. Spolu s Vámi,

Díky Vám.

tým Knoflíku

Přesunout se na začátek